napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Wspieramy lokalne drużyny i wydarzenia sportowe

Mistrzostwa Polski w tenisie

Przywiązujemy wagę do promocji aktywnego trybu życia. Dlatego też jako firma wspieramy wydarzenia sportowe i lokalne drużyny. KS “Górnik” Bytom to klub tenisowy, z którym aktualnie współpracujemy.

1 listopada na profilu Bytomskiego klubu na platformie Facebook została opublikowana informacja o wystąpieniu klubu w finałach DMP odbywających się od 1 do 3 grudnia 2020 roku pod nazwą KS Górnik Bytom – Derksen Polska.

To nie pierwsza sytuacja, w której nasza agencja pracy uczestniczy w promocji wydarzeń sportowych. W 2019 roku firma Derksen kooperował już przy okazji 93. Mistrzostwa Polski w tenisie w Gliwicach, teraz rozpoczęliśmy nowy etap w Bytomiu. Magdalena Mierzwińska przekonuje:
– Szukamy różnych możliwości zareklamowania się. Tenis jest moją pasją, więc jeżeli mamy to robić poprzez sport, to jest to naturalna platforma.
Wyniki – DMP
Dyrektor Górnika i zarazem wiceprezes PZT, Dariusz Łukaszewski komentuje współpracę odnosząc się do finałów DMP
– Dzięki wsparciu sponsora łatwiej było nam skompletować dosyć mocne składy, choć pewnie trudno będzie awansować do obydwu finałów. Inni także wystawiają dobrych tenisistów, co z perspektywy Polskiego Związku Tenisa musi cieszyć, bo oznacza, że konkurencja jest bardzo silna.
Występ w Drużynowych Mistrzostwach Polski zaowocował 2 medalami. W kategorii kobiet złotym a w kategorii mężczyzn brązowym.
Kobiety – Zielona Góra.
Finał: KS Górnik Bytom Derksen – BKT Advantage Bielsko Biała A 4:1
Mężczyźni – Bytom.
Finał: AZS Poznań – UKS Beskidy Ustroń 4:2; o 3. miejsce: KS Górnik 1 Bytom Derksen – Fundacja Szczeciński Klub Promasters 4:0

Derksen Polska nadal planuje wspierać wydarzenia sportowe oraz KS Górnik Bytom. Zostaniemy jednym z partnerów otwartych Narodowych Mistrzostw Polski. Po świetnie zorganizowanych w lipcu 94. Narodowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn na kortach Górnika zarząd Polskiego Związku Tenisa zatwierdził już, że odbędą się w Bytomiu dwie kolejne edycje, w latach 2021-2022.

Translate »