napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 513 028 724

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Usługi

Ogranicz do minimum wszelkie formalności i skorzystaj z usług agencji pracy tymczasowej. Mamy wieloletnie doświadczenie, dedykowany zespół pracowników oraz prowadzimy nowoczesną politykę ofertową gwarantującą zawsze korzystne warunki. Oferujemy nasze usługi zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Jesteśmy tutaj nie tylko po to, aby parować pracodawców i pracowników, pomagać kandydatom znaleźć dobrze płatną pracę w Polsce lub za granicą oraz gromadzić oferty od pracodawców. Prowadzimy również doradztwo personalne i wsparcie w rekrutacji. Organizujemy rozmowy kwalifikacyjne, przeprowadzamy testy merytoryczne, z wiedzy zawodowej, języków oraz umiejętności ogólnych. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że otrzymasz idealnego kandydata. Nasza oferta to w dużej mierze praca tymczasowa i outsourcing pracowników. Specjalizujemy się w branżach produkcyjnej, budowlanej, logistyce, marketingu, sprzedaży i usługowej.

Pracownicy tymczasowi w Polsce i za granicą

Dostarczamy pracowników tymczasowych (w Polsce i za granicą) zgodnie z oczekiwaniami klienta przejmując pełną odpowiedzialność za rekrutację i selekcję oraz zatrudnienie i czynności związane z obsługą kadrowo-płacową. Pomagamy utrzymać elastyczność zatrudnienia oraz ciągłość pracy w zróżnicowanych warunkach.

Zatrudnienie pracownika tymczasowego świetnie sprawdzi się:

 • w okresach zwiększonej produkcji lub jako dodatkowa pomoc przy konkretnym projekcie
 • przy pracach sezonowych (również zagranicą)
 • jak zastępstwo za pracownika dłużej nieobecnego
 • do wykonania prac dodatkowych, nie związanych ściśle z branżą klienta
 • jako okres próbny zatrudnienia pracownika

Naszym podstawowym celem jest obniżenie kosztów działalności Klienta. Jak to robimy? Przede wszystkim skutecznie obniżamy koszty personalne poprzez:

 • eliminację kosztów związanych z rekrutacją i selekcją pracowników
 • całościowe przejęcie obsługi prawno-administracyjnej pracowników
 • kompleksową obsługę kadrowo-płacową pracowników (obejmującą: rozliczanie czasu pracy, prowadzenie teczek osobowych pracowników, prowadzenie dokumentacji dla odpowiednich urzędów (ZUS, US, UP), sporządzanie rocznych deklaracji PIT)
 • wydawanie pracownikom zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zatrudnieniem pracowników tymczasowych, zapraszamy do kontaktu: b2b@derksen-polska.pl

Uslugi 1
Usługi-4

Doradztwo personalne i rekrutacja

Rekrutacją międzynarodową zajmujemy się od początku naszej działalności. Również polskim firmom pomagamy w doborze odpowiednich pracowników od kilkunastu lat. Proponujemy naszym klientom szeroki wachlarz usług związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Klasyczna rekrutacja i selekcja w wykonaniu naszych konsultantów ma charakter poszukiwań bezpośrednich polegających na wyszukaniu odpowiednich kandydatów, których kompetencje odpowiadają profilowi kandydata oraz opisowi stanowiska pracy.

Wykorzystujemy skuteczne metody i narzędzia rekrutacji, takie jak:

 • Bazy danych (zewnętrzne i wewnętrzne)
 • Kampania rekrutacyjna w mediach oraz w Internecie
 • Headhunting/Direct search
 • Testy merytoryczne/ wiedzy zawodowej
 • Testy umiejętności ogólnych
 • Testy językowe

Specjalizujemy się w branżach: logistyka, produkcja, finanse i księgowość, sprzedaż i marketing, budownictwo oraz szeroko pojmowane usługi.

Usługa rekrutacji i selekcji jest objęta gwarancją, której okres jest uzależniony od rodzaju stanowiska. Szczegółowe jej warunki ustalamy indywidualnie z każdym naszym Klientem. Okres gwarancyjny rozpoczyna się od momentu podpisania umowy z polecanym kandydatem.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą rekrutacji, zapraszamy do kontaktu: b2b@derksen-polska.pl

Dlaczego skorzystać z usług agencji pracy tymczasowej?

W życiu każdej firmy bardzo często nastaje moment, gdy należy powiększyć grono swoich pracowników. Może się to wiązać z dodatkową pracą sezonową, nagłym powiększeniem produkcji czy wzrostem wymagań klienta. Zwrócenie się w takiej sytuacji o pomoc do agencji pracy tymczasowej to bardzo dobre rozwiązanie. Przygotowujemy oferty pracy, pomagamy w rekrutowaniu pracowników oraz zajmujemy się wszystkimi formalnościami związanymi z zatrudnieniem. Pozwala to ograniczyć do minimum wszelkie formalności oraz zyskać wartościowych pracowników.

 

Pośrednictwo zatrudnienia za granicą

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak wielu ludzi chce podjąć pracę sezonową za granicą. Może to być wakacyjna praca na produkcji czy zarobek na zbiorach. Praca za granicą przez agencję pracy to nie tylko pomoc w jej znalezieniu, ale również wsparcie we wszelkich formalnościach. Dodatkowo współpracujmy z wieloma firmami zagranicznymi. Pośredniczymy w zatrudnieniu za granicą i starannie dobieramy oferty pracy sezonowej za granicą. Wszystkie publikowane przez nas ogłoszenia są sprawdzone.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Translate »