lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Asystent ds. pracowniczych HR

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Asystent ds. pracowniczych HR

Miejsce pracy: Czeladź

Główne zadania:

  • Prowadzenie i archiwizowanie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy oraz wewnętrznymi procedurami;
  • Przyjmowanie, sprawdzanie oraz kompletowanie dokumentacji nowo zatrudnionych pracowników
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji osobowej oraz rozliczanie czasu pracy i podróży służbowych
  • Sporządzanie umów o pracę, świadectw pracy, porozumień, zaświadczeń o zatrudnieniu
  • Obsługa system kadrowo-płacowego SYMFONIA
  • Sporządzanie list płac, deklaracji PIT, ZUS, PFRON, GUS oraz raportów i sprawozdań z zakresu zagadnień personalnych

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera, Pakietu Office
  • Odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Znajomości przepisów prawa pracy
  • Znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę oraz gwarancję stabilnego rozwoju zawodowego
  • Szkolenia + zajęcia z j. angielskiego
  • Pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia zdrowotne, ZFŚS)
  • Solidne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wiedzy
  • Przyjazną atmosferę

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »