lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Specjalista Ds. Księgowości W Biurze Rachunkowym

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Specjalista Ds. Księgowości W Biurze Rachunkowym

Miejsce pracy: Gliwice

Dla swojego Klienta – biura rachunkowego działającego od 2004 roku oferującego prowadzenie księgowości dla wszystkich firm oraz osób prywatnych.

Główne zadania:

  • Przygotowywanie płatności
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Księgowanie/Zaksięgowywanie faktur
  • Sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT) – mile widziane
  • Kompleksowe prowadzenie i kontrola ksiąg rachunkowych obsługiwanych firm zgodnie  z obowiązującymi przepisami prawa i wymogami Klienta

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w księgowaniu faktur
  • Doświadczenia w przygotowywaniu rozrachunków
  • Doświadczenia w sporządzaniu deklaracji VAT- mile widziane
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomości kadr i płac- mile widziana
  • Wysokich zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dodatki świąteczne
  • Wstępne szkolenie stanowiskowe (wprowadzające)
  • Przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »