lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Spawacz przemysłowy z j.niemieckim

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Spawacz przemysłowy z j.niemieckim

Miejsce pracy: Opole/Katowice

Główne zadania:

  • dobór narzędzi i maszyn niezbędnych do wykonywania pracy;
  • produkcja części krawędziowych/giętych;
  • samodzielność pracy w powierzonych zadaniach;
  • kontrola procesów produkcji i jakości;
  • odpowiedzialność za stan techniczny maszyn i urządzeń.

Oczekujemy:

  • gotowość do odbycia półrocznego szkolenia na terenie Niemiec – warunek konieczny;
  • znajomość języka niemieckiego min. komunikatywna – warunek konieczny;
  • doświadczenie w procesach spawalniczych: WIG, MIG, MAG;
  • czytanie rysunku technicznego;
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • umowę o pracę ze stawką ok 45 zł brutto;
  • możliwość wyrobienia certyfikatów spawalniczych na koszt firmy;
  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy;
  • na czas szkolenia wypłacana dieta, niemieckie świadczenia socjalne, darmowe zakwaterowanie.

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »