lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik techniczny/Monter instalacji sanitarnych oraz mebli

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Pracownik techniczny/Monter instalacji sanitarnych oraz mebli

Miejsce pracy: Belgia, cała Belgia (start z Londerzeel)

Główne zadania:

  • Monter instalacji sanitarnych oraz mebli (kabiny, prysznice, umywalki, kuchnie)
  • Prace techniczne u Klienta (skręcenie mebli na wystawy np.do galerii handlowych)

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego (stopień minimum B1) – konieczny jest kontakt w języku angielskim z przełożonym
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
    (zdolności w pracach technicznych lub jako złota rączka)
  • Rzetelności, uczciwości, motywacji do pracy
  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz!

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • Polską umowę zlecenie (delegowanie za granicę)
  • Możliwość przedłużenia współpracy
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich dokumentów (umowa A1, dokumenty umożliwiające pracę w Belgii itp.)

Translate »