lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik Produkcji (Branża Oświetlenia Awaryjnego)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Pracownik Produkcji (Branża Oświetlenia Awaryjnego)

Miejsce pracy: Pyskowice (okolice Gliwic)

Główne zadania:

  • Montaż źródeł światła OWA FL, zakładanie sprężyn
  • Obsługa wkrętaka elektrycznego
  • Obsługa dyspensera do nakładania silikonu

Oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości zagadnień elektroniczno – elektrycznych
  • Zdolności manualnych związanych z montażem mechanicznym
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Wykształcenia minimum zawodowego, umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stałą pracę na umowie o pracę, praca na jedną zmianę
  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
  • Pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Miłą atmosferę w miejscu pracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »