lub zadzwoń +48 517 491 707

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik magazynu (Kolonia)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Pracownik magazynu (Kolonia)

Miejsce pracy: Niemcy, Kolonia

Główne zadania:

  • zbieranie zamówień, pakowanie
  • praca w magazynie z artykułami wyposażenia domu (tekstylia, szklanki, wazony utp.) oraz z produktami spożywczymi (słodycze)

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę od zaraz, praca w systemie 3-zmianowym
  • polska umowa zlecenie, stawka 12€ brutto/godz.
  • praca w systemie zmianowym
  • zakwaterowanie i transport do pracy
  • pracę w miłej atmosferze

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »