lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Praca dla par- Sprzątanie domków letniskowych / Serwis techniczny

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Praca dla par- Sprzątanie domków letniskowych / Serwis techniczny

Miejsce pracy: miejscowość Westende, Belgia

Praca sezonowa na kampingu w terminie 16.03 do 15.11.2020

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, około 30 godz. w tygodniu
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Rodzinną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość pracy sezonowej dla par (16.03 do 15.11.2020)

Obowiązki:

  • Serwis sprzątający
    • Dbanie o porządek na terenie parku
    • Sprzątanie domów letniskowych, pomieszczeń sanitarnych, pomieszczeń z zapleczem kuchennym
  • Serwis techniczny
    • Dokonywanie drobnych napraw na terenie parku
    • Praca w charakterze złotej rączki

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Preferowane osoby z miłą aparycją, komunikatywne, energiczne
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Dyspozycyjność do pracy sezonowej- 8 miesięcy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »