lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Młodszy Ślusarz/Spawacz

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Młodszy Ślusarz/Spawacz

Główne zadania:

  • W pierwszym okresie zatrudnienia proste prace ślusarsko-spawalnicze
  • Zaangażowanie w procesie nauki zawodu ślusarz-spawacz

Oczekujemy:

  • Chęci do pracy
  • Chęci rozwoju i przyuczenia do zawodu ślusarz/spawacz
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Podstawowej znajomość czytania rysunku technicznego – mile widziana (zapewniamy szkolenie)
  • Uprawnień lub umiejętności w spawaniu dowolną metodą – mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne – od 2500 zł miesięcznie
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
  • Darmowa kawa, herbata + napoje
  • Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)

Translate »