lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Mechanik pojazdów ciężarowych

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Mechanik pojazdów ciężarowych

Miejsce pracy: Holandia, Oude tonge

Rozpoczęcie pracy: marzec 2020

Główne zadania:

  • praca w warsztacie pojazdów ciężarowych
  • naprawa ciężarówek, autobusów i innych
  • dbanie o powierzone narzędzia i miejsce pracy

Oczekujemy:

  • doświadczenie w pracy w warsztacie samochodowym
  • wykształcenie techniczne- mile widziane mechanik samochodowy
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność do pracy od marca

Oferujemy:

  • kontrakt holenderski, wynagrodzenie 14€
  • pracę od poniedziałku do piątku, w godz. 8-17, 40 godzin w tygodniu/li>
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie
  • odzież i obuwie robocze
  • możliwość nawiązania stałej współpracy

Zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »