lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Konsultant ds. Sprzedaży i Marketingu

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Konsultant ds. Sprzedaży i Marketingu

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż usług rekrutacji stałych
  • Rozwój oraz utrzymanie relacji biznesowych z nowymi i obecnymi klientami
  • Rozpoznanie i dbanie o potrzeby klientów
  • Prowadzenie działań marketingowych
  • Dodatkowo wsparcie w procesach rekrutacji

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług i/lub marketingu
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Motywacji i chęci do działania
  • Umiejętności zarządzania własnym czasem pracy
  • Komunikatywności, inicjatywy w pozyskiwaniu Klientów

Oferujemy:

  • Samodzielne rozwojowe stanowisko, wdrożymy i zapoznamy Cię z naszymi ofertami
  • Szkolenia z zakresu m.in. rekrutacji, sprzedaży i marketingu
  • Benefity- dofinansowanie do kart Multisport
  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe+ prowizja

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »