lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Konsultant ds. rekrutacji

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Konsultant ds. rekrutacji

Główne zadania:

  • Przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacji
  • Wdrażanie nowych pracowników oraz stały kontakt z nimi
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy m.in. poprzez uczestniczenie w targach pracy, spotkaniach branżowych itp.
  • Stały kontakt z klientami oraz kierownikami projektów

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. B1/B2
  • Doświadczenia w pracy biurowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (rekrutacja, obsługa klienta)
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Rzetelności, uczciwości, motywacji do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w samym centrum miasta od 8-16
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Swobodą atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość dofinansowania do karty sportowej
  • Pracę w zgranym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »