lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Inżynier sprzedaży

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Inżynier sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź, w regionie centrum (woj. łódzkie oraz mazowieckie)

Główne zadania:

  • Prowadzenie kompleksowych projektów w zakresie sprzedaży systemów oświetlenia awaryjnego
  • Sprzedaż rozwiązań firmy w zakresie oświetlenia awaryjnego
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi Klientami
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o wymogi Klienta przy współpracy z biurem projektowym
  • Przygotowywanie prezentacji handlowych i innych działań marketingowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych
  • Zarządzanie procesami sprzedażowymi i wspieranie działań realizujących projekty
  • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w systemie CRM i ERP.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych B2B
  • Gotowości do częstych wyjazdów krajowych (3-4 dni w tygodniu, region województwa łódzkiego i mazowieckiego)
  • Umiejętności czytania i analizowania zapytań ofertowych oraz dokumentacji technicznej
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wysokiej kultury osobistej, łatwości w nawiązywaniu kontaktów, samodyscypliny oraz umiejętności zarządzania swoim czasem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na zasadzie B2B lub umowy o pracę
  • Samodzielne, rozwojowe stanowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania (podstawa+ premia)
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon, dostęp do internetu)
  • Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach; możliwość udziału w szkoleniach rozwoju zawodowego/ kompetencji
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Translate »