lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Elektronik (systemy oświetlenia)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Elektronik (systemy oświetlenia)

Miejsce pracy: Pyskowice

Główne zadania:

  • Testy oraz naprawa urządzeń elektronicznych (systemy oświetlenia) z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi (multimetr oscyloskop urządzenia do lutowania)
  • Czytanie schematów elektrycznych
  • Prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych testów i napraw

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego- kierunek elektronika
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku elektronik (testy, naprawy)
  • Umiejętności czytania schematów
  • Mile widziane uprawnienia SEP G-1E do KV
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Samodzielności, dyspozycyjności
  • Zaangażowania w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (podstawa + premia zadaniowa)
  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym)
  • Pracę od poniedziałku do piątku (godz. 7-15)
  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »