lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Doradca techniczno-handlowy

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Doradca techniczno-handlowy

Miejsce pracy: Górny Śląsk, Dolny Śląsk

Główne zadania:

  • Wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach (lub konkretnym terenie)
  • Zapewnienie doradztwa technicznego Klientom
  • Realizacja planów sprzedaży

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (specjalność spawalnictwo)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Komunikatywności
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie handlowe w branży spawalniczej- mile widziane

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne oraz prowizja od sprzedaży
  • Niezbędne narzędzie do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej
  • Specjalistyczne szkolenia wraz z pozyskaniem uprawnień spawalniczych

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »