lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Brygadzista/ Majster

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Brygadzista/ Majster

Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Główne zadania:

  • Organizacja i koordynowanie pracy podległych pracowników
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Przestrzeganie harmonogramu robót, terminowość
  • Nadzór nad jakością wykonanych robót

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawa jazdy kat. B
  • Rzetelności uczciwości, umiejętności organizacji pracy brygady

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie o pracę
  • Stawkę 17€ netto + niemieckie świadczenia socjalne
  • 45-50 godzin na tydzień
  • Kontrakt na okres 12 miesięcy
  • Darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • Zwrot kosztów dojazdu do Hamburga

Translate »