lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Miejsce pracy: Niemcy/ okolice Bad Rodach

Główne zadania:

  • Opieka i zabawa z dziećmi: chłopiec 4,5 roku, dziewczynka 1,5 roku;
  • Pomoc w lekkich pracach domowych, takich jak pranie i prasowanie;
  • Przygotowywanie posiłków dzieciom i sprzątanie po posiłkach;
  • Zaprowadzanie i odbieranie dzieci z przedszkola;
  • Około 30 godzin w tygodniu;

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w opiece nad dziećmi jako Au pair;
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego (Rodzina polskojęzyczna);
  • Prawo jazdy kat. B będą dużym atutem;
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy- około 10-12 miesięcy;
  • Mile widziana osoba lubiąca naturę (Rodzina mieszka na wsi, prowadzi stadninę koni);

Oferujemy:

  • Pokój z łazienką i aneksem kuchennym w osobnej części domu oraz wyżywienie;
  • Kieszonkowe w wysokości 260€-300€ miesięcznie;
  • Kurs języka niemieckiego;
  • Zamieszkanie w pięknej i spokojnej okolicy- blisko las, okolica wiejska;
  • Możliwość poznania nowej kultury oraz zdobycia doświadczenia;
  • Przyjazną, rodzinną atmosferę;

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania swojego CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »