lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Specjalista ds. likwidacji szkód, szkoleń i jakości

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Specjalista ds. likwidacji szkód, szkoleń i jakości

Miejsce pracy: Czeladź

Główne zadania:

  • Likwidacja szkód transportowych, udział w procesach reklamacyjnych
  • Organizowanie szkoleń oraz szkolenie kierowców samochodów ciężarowych
  • Współtworzenia oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej na potrzeby audytu
  • Wdrażanie działań korygujących

Oczekujemy:

  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń
  • Znajomości specyfiki pracy w transporcie międzynarodowym
  • Wiedzy potrzebnej do likwidacji szkód transportowych (polisa OCP) oraz komunikacyjnych (polisy OC, AC, NNW)
  • Znajomości przepisów czasu pracy i jazdy kierowców (rozporządzenie UE 561/2006)
  • Dobrej znajomości zagadnień konwencji CMR
  • Dobrej znajomość programów MS Office oraz narzędzi biurowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie oraz wysokie wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w godzinach 08:00-16:00
  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, polisę ubezpieczeniową
  • Możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »