Magazynier- pracownik magazynu DPD (Veenendaal)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

Magazynier- pracownik magazynu DPD

Miejsce pracy: Veenendaal, Holandia

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek samochodów dostawczych
  • Załadunek samochodów (wysyłki)
  • Praca ze skanerem ręcznym

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym- warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B- mile widziane
  • Chęć do pracy
  • Doświadczenie w pracy na magazynie- mile widziane

Oferujemy:

  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • współpracę długoterminową
  • stawkę podstawową + dodatki zmianowe (praca na III zmiany)
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie (odpłatnie)
  • 40h pracy w tygodniu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych