Kucharz w hotelu 4**** (Düsseldorf)

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na terenie Holandii na stanowisku:

Kucharz/Kucharka w hotelu 4****

Miejsce pracy:
Düsseldorf (Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw według receptur obowiązujących w hotelu
  • przygotowywanie potraw kuchni europejskiej
  • dekorowanie potraw

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację
  • doświadczenie w pracy jako kucharz
  • mile widziane uprawnienia potwierdzające kwalifikację do zawodu
  • chęci do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym zespole
  • możliwość zdobywania doświadczenia w pracy ze specjalistami w swojej branży
  • polską umowę zlecenie
  • organizację wszelkich dokumentów potrzebnych do zatrudnienia
  • zakwaterowanie (odpłatne)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Formularz kontaktu

Masz dodatkowe pytania dotyczące tej oferty? Skorzystaj z poniższego formularza.

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Zapytanie

CV (w formacie PDF) - opcjonalnie

akceptuję politykę przetwarzania danych