lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Specjalista ds. administracji i kadr z językiem angielskim

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Specjalista ds. administracji i kadr z językiem angielskim

Miejsce pracy: Przyszowice

Główne zadania:

  • Prowadzenie sekretariatu oraz wsparcie organizacyjne zarządu firmy
  • Przyjmowaniu gości i dbaniu o dobry wizerunek firmy oraz organizacja poczty wychodzącej i przychodzącej oraz przesyłek kurierskich
  • Dokonywanie m.in. rozliczeń pracowników, pomoc w przygotowywaniu list płac, kompletowanie teczek pracowników oraz pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Kontakt z kontrahentami firmy krajowymi i zagranicznymi
  • Pomoc przy organizowaniu oraz planowaniu transportu w firmie (dostawa towaru)
  • Zarządzanie bazą przewoźników a także budowanie i utrzymywanie relacji z firmami transportowymi

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (poziom min. B2)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (kadry, płace, księgowość)- warunek konieczny
  • Bardzo dobrej  znajomość MS Office
  • Wysokich zdolności organizacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kursy językowe w siedzibie organizacji;
  • Szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Dodatki świąteczne
  • Dopłata do aktywności sportowych
  • Wstępne szkolenie stanowiskowe (wprowadzające)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »