lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Ślusarz/Spawacz do przyuczenia

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Ślusarz/Spawacz do przyuczenia

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Główne zadania:

  • Drobne prace ślusarskie/spawalnicze
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości czytania rysunku technicznego
  • Chęci do pracy
  • Uprawnień MIG/MAG -mile widziane
  • Chęć rozwoju i przyuczenia do zawodu ślusarz/spawacz

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna)
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
  • Darmowa kawa, herbata + napoje
  •  Zniżka na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
  • Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »