lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego z uprawnieniami SEP 1kV

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Serwisant systemów oświetlenia awaryjnego z uprawnieniami SEP 1kV

Miejsce pracy: Pyskowice + wyjazdy służbowe

Główne zadania:

  • Serwis, przeglądy, naprawy oraz uruchomienia systemów oświetlenia awaryjnego, a także opraw autonomicznych – na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
  • Prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów służbowych
  • Wsparcie działu reklamacji

Oczekujemy:

  • Uprawnień SEP 1KV
  • Dyspozycyjności do pracy na wysokości powyżej 3m
  • Prawo jady kat. B
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Wykształcenia minimum zawodowego lub średniego
  • Obsługi platformy wolnobieżnej- mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Umiejętności pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta: umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
  • Niezbędne szkolenia
  • Pracę w firmie będącej liderem branży oświetlenia awaryjnego
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy serwisanta (w przypadku wyjazdów samochód służbowy oraz telefon komórkowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »