lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Programista systemów wbudowanych/ Embedded Developer

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Programista systemów wbudowanych/ Embedded Developer

Miejsce pracy: Pyskowice, Śląsk

Główne zadania:

  • Tworzenie i implementacja oprogramowania na mikrokontrolery z serii STM8 i STM32 zgodnie z otrzymaną specyfikacją
  • Testowanie implementacji,
  • Uruchamianie i testowanie kompletnych systemów,
  • Tworzenie dokumentacji wykonywanych projektów,
  • Udział w przygotowywaniu raportów z zakresu prowadzonych prac.

Oczekujemy:

  • Minimum dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenia wyższego technicznego w kierunku inżynieria oprogramowania, elektronika, informatyka,
  • Znajomości języków ANSI C oraz C#
  • Dobrej znajomości procesowego definiowania, wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Znajomości podstaw elektroniki i architektury systemów mikroprocesorowych
  • Umiejętności pracy w zespole i analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO U NASZEGO KLIENTA
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności (do 6000 zł netto)+ premie uznaniowe
  • Pakiet socjalny, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Translate »