lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Programista C#/C++ (Śląsk)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Programista C#/C++ (Śląsk)

Miejsce pracy: Pyskowice (Śląsk)

Główne zadania:

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania w technologiach .NET
  • Rozwój oprogramowania do komunikacji i sterowania wyrobami firmy
  • Tworzenie narzędzi do wspomagania procesów testowania wyrobów na produkcji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języków programowania C#, C, C++ i platformy .NET oraz Visual Studio
  • Dobrej znajomości zagadnień z dziedziny elektroniki cyfrowej (czytanie schematów elektrycznych, zrozumienie kodu C dla MCU)
  • Dobra znajomość systemów Linux/Unix oraz SQL, TSQL, PL/SQL i systemów bazodanowych MS SQL Server, Oracel Database
  • Wykształcenia wyższego technicznego (również w trakcie studiów)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku programisty
  • Mile widziana znajomość platformy .NET Core dla Linux i Windows 10 IoT
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie komunikacji automatyki budynkowej MODBUS/BACNET/LON/KNX
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, pracę od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Pakiet socjalny, opiekę zdrowotną i karty benefitowe
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach
  • Przyjazną atmosferę opartą na współpracy