lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik techniczny (złota rączka)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Pracownik techniczny (złota rączka)

Miejsce pracy: Belgia,Blier

Główne zadania:

  • Prace porządkowe na terenie kempingu
  • Prace naprawcze na terenie kempingu (praca dla osoby technicznej)
  • Praca w charakterze złotej rączki
  • Pomoc w dokonywaniu przyłączy (gazu, prądu) przyczep kempingowych gości

Oczekujemy:

  • Znajomości języka angielskiego (stopień A2/B1)
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Chęci do pracy na okres min. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Dyspozycyjności do pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Darmowe zakwaterowanie
  • Darmowy główny posiłek w restauracji hotelowej
  • Wynagrodzenie 12 euro brutto za godzinę
  • Polską umowę zlecenie (delegowanie za granicę)
  • Możliwość przedłużenia współpracy
  • Pomoc w zorganizowaniu wszystkich dokumentów (umowa A1, dokumenty umożliwiające pracę w Belgii itp.)

Translate »