lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik ds. administracji i magazynu

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Pracownik ds. administracji i magazynu

Miejsce pracy: Gliwice/okolice ulicy Tarnogórskiej

Główne zadania:

  • Przygotowywanie i kontrolowanie zamówień
  • Przyjmowanie, kontrola dostaw, realizowanie zadań z zakresu obrotu magazynowego
  • Rozładunek/Załadunek przesyłek przy pomocy paleciaka
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej (praca przy komputerze Word, Excel)

Oczekujemy:

  • Umiejętności praktycznej obsługi komputera (wprowadzanie danych do systemów, praca w programach takich jak Excel, Word)
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu min. A2
  • Skrupulatności, dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności
  • Wykształcenia min. średnie/techniczne/zawodowe

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Pracę na I zmianę (08:00-16:00)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Miesięczny okres wdrożenia pod okiem jednego z pracowników

Translate »