napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 513 028 724

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Oferty pracy za granicą

W naszej bazie ofert pracy za granicą mamy propozycje zatrudnienia na zróżnicowanych stanowiskach. Baza zawiera oferty pracy tymczasowej, jak i stałej w rozmaitych branżach. Na bieżąco aktualizujemy zagraniczne oferty zatrudnienia, jak i oferty pracy w Polsce, dlatego warto systematycznie je śledzić. Zachęcamy do zapoznania się ze zgromadzonymi przez naszą Agencję propozycjami zatrudnienia za granicą!

Praca w Niemczech przez Agencję

 
Jeśli poszukujesz pracy w Niemczech przez agencję, w naszej bazie znajdziesz wiele ofert pracy u naszego zachodniego sąsiada. Bogaty zasób propozycji zatrudnienia w Niemczech, przygotowanych przez naszą Agencję to oferty rzetelne, pochodzące od uczciwych pracodawców. Dobra znajomość sytuacji na rynku pracy sprawia, że umiejętnie dopasowujemy oferty do oczekiwań potencjalnych kandydatów do pracy. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy z naszą Agencją.

Praca sezonowa – Niemcy

 
Praca sezonowa w Niemczech to interesujący wariant zatrudnienia również dla osób, które nie znają języka niemieckiego. W bazie ofert pracy sezonowej w Niemczech można znaleźć propozycje zatrudnienia m.in. w magazynach lub w branży budowlanej. Nasza Agencja zadba o wszystkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników do pracy sezonowej w Niemczech, dlatego warto zabezpieczyć swoje interesy zawodowe, współpracując z rzetelną Agencją Pracy, jaką jesteśmy!

Translate »