lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Miejsce pracy: Katowice

Jeśli, szukasz pracy w administracji, komunikujesz się w języku niemieckim, jesteś osobą ambitną i rzetelną, zgłoś się do nas! Dla naszego Klienta, jednego z wiodących przedsiębiorstw w sektorze niespożywczym poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Zarządu!

Główne zadania:

  • Wsparcie Zarządu Spółki we wszystkich sprawach organizacyjnych
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Przygotowywanie planów pracy i nadzór nad ich realizacją
  • Przygotowywanie raportów, statystyk, pism do urzędów i instytucji
  • Przygotowywanie prezentacji multimedialnych
  • Prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu
  • Kontrolowanie wydatków bieżących, rozliczanie delegacji Zarządu rezerwacja noclegów
  • Nadzór nad dokumentacją biura

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Znajomości i umiejętność pracy z programami Windows
  • Bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Bardzo dobrej organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Odpowiednie szkolenie wprowadzające,
  • Doświadczenie w pracy międzynarodowej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Translate »