lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Asystentka stomatologiczna (Gliwice)

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Asystentka stomatologiczna (Gliwice)

Miejsce pracy: Gliwice (Centrum)

Główne zadania:

  • przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych
  • asystowanie przy zabiegach endodontycznych, protetycznych, chirurgicznych oraz stomatologii zachowawczej
  • prowadzenie dokumentacji medycznej
  • obsługa komputera oraz programu do rozliczeń mMedica
  • dezynfekcja, sterylizacja narzędzi

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku asystentki stomatologicznej
  • dokumenty potwierdzające kwalifikacje
  • dyspozycyjności
  • chęci do pracy
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (od 7-19 w systemie zmianowym)
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • kompleksowo wyposażoną placówkę i najwyższej jakości sprzęt do pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania
  • dobrą atmosferę i wsparcie
  • szkolenia zewnętrzne

Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta.