lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Asystent w dziale transportu

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Asystent w dziale transportu

Miejsce pracy: Czeladź

Dla swojego Klienta – firmy zajmującej się transportem nowych samochodów osobowych i ciężarowych – poszukujemy kandydatów do pracy!

Główne zadania:

  • Współpraca z działem w organizacji i prawidłowej realizacji zleceń transportowych przez prowadzenie floty auto transporterów (tzw.: lory) i koordynację pracy kierowców
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Raportowanie do przełożonego

Oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu przepisów czasu pracy i jazdy kierowców
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • Dobrej znajomości obsługi komputera oraz programów pakietu Office (obsługa aplikacji TMS, FMS będzie dodatkowym atutem)
  • Komunikatywności, kreatywności

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia zdrowotne, ZFŚS)
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • Szkolenia

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »