lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Główny/-na Księgowy/-a

Derksen Polska - Doradztwo personalne, Agencja zatrudnienia > Oferty pracy > Główny/-na Księgowy/-a

Miejsce pracy: Czeladź

Dla swojego Klienta – firmy zajmującej się transportem nowych samochodów osobowych i ciężarowych – poszukujemy kandydatów do pracy!

Główne zadania:

  • Prowadzenie rachunkowości firmy zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi
  • Wsparcie merytoryczne oraz organizacyjne, a także nadzór nad prawidłowym zapisem i obiegiem dokumentów księgowych
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz wytycznych grupy
  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby Zarządu, Kontrolera Finansowego, banków oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US)
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej VAT, CIT i PIT, sporządzanie deklaracji i prawidłowe rozliczenia podatków
  • Kontakty i współpraca z zewnętrzną firmą księgową oraz urzędami skarbowymi i audytorami
  • Nadzór nad kwestiami finansowo-księgowymi w obszarze kadr i płac
  • Stałe monitorowanie oraz dostosowywanie działań do zmian w przepisach prawa podatkowego, prawa pracy

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku księgowa/księgowy
  • Wykształcenia wyższego ekonomicznego / rachunkowość oraz znajomości przepisów rachunkowych i podatkowych;
  • Znajomości programu Symfonia, SAP, MS Office (Excel), PŁATNIK itp.;
  • Odpowiedzialności, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Znajomości języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dużej, międzynarodowej firmie
  • Umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (karnety sportowe, ubezpieczenia zdrowotne, ZFŚS)
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • Szkolenia

Zatrudnienie bezpośrednio przez naszego Klienta.

Translate »