napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Oferty pracy

Oferty pracy tymczasowej

 

Poszukujesz pracy tymczasowej na terenie Polski lub za granicą? A może chcesz umieścić własne ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników? Dobrze trafiłeś! Pomagamy w znalezieniu odpowiednich kandydatów dla pracodawcy czy wspieramy zgłaszające się do nas osoby w poszukiwaniu odpowiedniej dla nich pracy. Praca tymczasowa jest legalną formą zatrudnienia, podczas której pracownikowi przysługują prawa należne każdemu pracownikowi. To między innymi prawo do urlopów wypoczynkowych czy odprowadzanie składek emerytalnych.

W tym miejscu prezentujemy oferty pracy tymczasowej zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Wszystkie oferty są aktualizowane na bieżąco. Co więcej, jeśli potrzebujesz wsparcia w rekrutacji, oferujemy usługi doradztwa personalnego i konsultingu HR. Wszechstronny zakres działań naszej firmy sprawia, że nie jesteśmy tylko agencją pracy tymczasowej. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, poszukujemy najlepszych pracowników, publikujemy rzetelne oferty pracy tymczasowej i oferujemy szereg usług dodatkowych.

 

Gdzie można pracować przez agencję pracy tymczasowej?

 

Nasza agencja pracy oferuje szeroki wybór prac sezonowych. Najczęściej pracodawcy poszukują pracowników produkcji, pracowników do pracy na zbiorach, fachowców jak malarze czy pracownicy budowlani, a także magazynierów. Oprócz tego w naszych ogłoszeniach mogą również przebierać operatorzy maszyn budowlanych, programiści, administratorzy biur, księgowi i nie tylko. Oferowane przez agencję pracy prace sezonowe mogą wiązać się z możliwością przedłużenia kontraktu oraz szansą dalszego zatrudnienia na stałe. W przypadku pracy sezonowej na zbiorach za granicą, produkcji czy na innych etatach proponujemy wyjazdy przede wszystkim do Holandii, Niemiec, Szwecji i Norwegi.

Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie – odezwij się do nas! Znajdziemy najlepsze oferty pracy sezonowej dopasowane do twoich potrzeb i wymagań. Zapraszamy!

 

Jak wygląda proces rekrutacji w Derksen Polska?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od nowej pracy. Poniższa grafika prezentuje nasz proces rekrutacji.

 

ETAPY REKRUTACJI W DERKSEN POLSKA


Oferty pracy – Polska


Oferty pracy – Zagranica

Translate »