napisz do nas biuro@derksen-polska.pl

lub zadzwoń +48 517 491 676

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Oferty pracy

W Derksen Polska znajdziesz zróżnicowane oferty pracy w Polsce oraz za granicą. Wiemy, jak ważna jest praca na jasnych zasadach. Dlatego współpracujemy jedynie z tymi przedsiębiorstwami, które są w stanie zagwarantować uczciwe zatrudnienie pracownikom. Na polskim rynku funkcjonujemy już od 2007 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie przekładamy na jakość świadczonych usług i gruntowną weryfikację ofert pracy. Przekonaj się o tym już dziś!

Oferty pracy tymczasowej

Poszukujesz ofert pracy tymczasowej na terenie Polski lub za granicą?

A może chcesz umieścić własne ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników?

Dobrze trafiłeś!

Pomagamy w znalezieniu odpowiednich kandydatów dla pracodawcy, a także wspieramy zgłaszające się do nas osoby w poszukiwaniu odpowiedniej pracy. Praca tymczasowa jest legalną formą zatrudnienia, podczas której zatrudnionemu przysługują prawa należne każdemu pracownikowi. To między innymi: prawo do urlopów wypoczynkowych, czy odprowadzanie składek emerytalnych. W tym miejscu prezentujemy oferty pracy tymczasowej zarówno w naszym kraju, jak i poza jego granicami. Wszystkie oferty są aktualizowane na bieżąco.

Co więcej, jeśli w swojej firmie potrzebujesz wsparcia w rekrutacji, oferujemy usługi doradztwa personalnego i konsultingu HR. Wszechstronny zakres działań naszej firmy sprawia, że nie jesteśmy tylko agencją pracy tymczasowej. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów, poszukujemy najlepszych pracowników, publikujemy rzetelne oferty pracy tymczasowej i oferujemy szereg usług dodatkowych. Już dziś skontaktuj się z nami!

Oferty pracy nie tylko z Polski

Znajdziesz u nas szeroki wybór ofert pracy w kraju i za granicą. Nie tylko współpracujemy z przedsiębiorcami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, ale również wspieramy pracowników w odnajdywaniu zajęć zgodnych z ich ścieżką kariery.

Warto wiedzieć, że pracodawcy najczęściej poszukują:

  • pracowników produkcji,
  • pracowników do pracy przy zbiorach,
  • pracowników budowlanych,
  • magazynierów,
  • programistów,
  • pracowników administracyjnych,
  • księgowych.

Oferowane przez agencję pracy prace sezonowe mogą wiązać się z możliwością przedłużenia kontraktu oraz szansą dalszego zatrudnienia na stałe. W przypadku pracy sezonowej za granicą proponujemy przede wszystkim wyjazdy do: Holandii, Niemiec, Szwecji i Norwegii.

Jeśli nie znalazłeś nic dla siebie – odezwij się do nas! Znajdziemy najlepsze oferty pracy sezonowej dopasowane do twoich potrzeb i wymagań. Zapraszamy!

Proces rekrutacji w Darksen Polska – zobacz, w jaki sposób przebiega!

Tylko 5 kroków dzieli Cię od nowej pracy. Poniższa grafika obrazuje nasz proces rekrutacji.

 

Jak wygląda proces rekrutacji w Derksen Polska?

Tylko 5 kroków dzieli Cię od nowej pracy. Poniższa grafika prezentuje nasz proces rekrutacji.

 

ETAPY REKRUTACJI W DERKSEN POLSKA


Oferty pracy – Polska


Oferty pracy – Zagranica

Translate »