lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Sprzątanie domków na kempingu

Miejsce pracy: Belgia, Nieuwpoort

Główne zadania:

  • Dbanie o porządek na terenie parku
  • Sprzątanie domów letniskowych
  • Dokonywanie drobnych napraw na terenie parku
  • Praca w charakterze złotej rączki

Oczekujemy:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność do pracy na cały sezon czerwiec do 11.11.2022r.
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze 40 godz. w tygodniu
  • Zatrudnienie na polskiej umowie zlecenie, stawka 1500€ netto/ miesiąc
  • Darmowe zakwaterowanie na terenie parku
  • Dobrowolne ubezpieczenie grupowe
  • Rodzinną atmosferę w miejscu pracy
  • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48575100025.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »