lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Specjalista ds. księgowości i windykacji

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

kobieta przy komputerze

Opis stanowiska:

    • Księgowanie faktur zakupu
    • Księgowanie wyciągów bankowych
    • Sporządzanie rejestrów vatowskich
    • Ewidencja towarów w drodze oraz dostaw niefakturowanych
    • Potwierdzanie sald z kontrahentami
    • Windykacja należności
    • Przygotowanie zestawień związanych z zamknięciem miesiąca i roku

Wymagania stanowiska:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lata (np. praca w dziale księgowości lub biurze rachunkowym)
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
    • Obsługa komputera: praca z Excel– proste funkcje, tabele przestawne
    • Otwartość, punktualność zaangażowanie, samodzielność
    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od listopada

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w pełnym wymiarze, na umowie o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy (praca na zastępstwo)
    • Wynagrodzenie miesięczne uzależnione od doświadczenia, w przedziale 4500 do 5500 zł brutto
    • Możliwość korzystania z kursu jęz. angielskiego lub niemieckiego – 1 raz w tygodniu w siedzibie firmy poza godzinami pracy
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00
    • Darmowe ubezpieczenie grupowe
    • Wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: praca@derksen-polska.pl bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Klauzula RODO

    Translate »