lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • Prowadzenie teczek pracowników oraz dokumentacji kadrowo- płacowej
  • Sporządzanie umów o pracę, zlecenia, świadectw pracy
  • Dokonywanie m.in. rozliczeń pracowników, przygotowywanie list płac, rozliczanie delegacji
  • Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON
  • Kontakt z kontrahentami firmy krajowymi i zagranicznymi

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (kadry, płace)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, Płatnik
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Szkolenie wprowadzające, szkolenia dla wszystkich pracowników firmy
  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-15, w biurze rachunkowym
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »