lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Miejsce pracy: Toszek

Główne zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych, w szczególności: schodów zewnętrznych i wewnętrznych, balustrad schodowych i balkonowych, elementów ogrodzeń, bram wjazdowych, furtek oraz dowolnych elementów z blach
  • Prace według rysunków technicznych i wskazówek
  • Przygotowywanie i montaż konstrukcji stalowych
  • Pracy zmianowa: I zmiana: 6:00-14:00; II zmiana: 14:00-22:00

Oczekujemy:

  • Kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia spawalnicze (mile widziane aktualne)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Dokładność oraz precyzja
  • Brak nałogów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowie zlecenie (maksymalnie miesiąc) -> zatrudnienia na umówię o pracę tymczasową
  • Możliwość przejęcia przez firmę po 6 miesiącach na atrakcyjniejszych warunkach finansowych
  • Stawkę godzinową od 28,95 zł brutto. Zależnie od doświadczenia

Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491676.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »