lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Ślusarz-spawacz (produkcja jednostkowa)

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • Prace ślusarskie: cięcie, składanie, szlifowanie konstrukcji z blach i rur. Konstrukcje małe i średniej wielkości do 1 tony
  • Prace spawalnicze- wykonanie elementów z blach i rur o grubości 5-25mm (stal „czarna”)
  • Produkcja jednostkowa, w oparciu o rysunek techniczny, ale także bez dokumentacji na podstawie dostarczonego wzoru
  • Przygotowywanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia technicznego

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności spawania w metodzie 135, inna metoda będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi tokarki będzie dużym atutem
  • Chęci do pracy, dyspozycyjność do pracy w systemie 2- zmianowym
  • Podstawowa obsługa komputera- rejestrowanie wykonanych usług w systemie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy, później przejęcie przez Firmę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności (od 4200zł brutto)+ premia uznaniowa
  • Odnowienie koniecznych uprawnień spawalniczych, nauka obsługi wypalarki plazmowej CNC, umiejętność obsługi prasy, walcarek.
  • Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW)
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »