lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Serwisant oświetlenia awaryjnego/ Elektryk

Miejsce pracy: Pyskowice+ wyjazdy na terenie kraju

Obowiązki:

  • serwis, przeglądy, naprawy oraz uruchomienia systemów oświetlenia awaryjnego, a także opraw autonomicznych – na terenie całego kraju (praca wyjazdowa)
  • prowadzenie dokumentacji z odbytych wyjazdów służbowych
  • wsparcie działu reklamacji
  • dbanie o powierzone narzędzia oraz przestrzeganie przepisów BHP

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • wynagrodzenie zależne od zaangażowania 4000 zł brutto+ premia zadaniowa
  • pokrycie kosztów związanych z delegacjami (noclegi, dojazd, diety)
  • samochód i telefon służbowy
  • praca od poniedziałku do piątku, powrót z delegacji w piątek= weekend w domu
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP 1KV będą dużym atutem
  • prawo jady kat. B
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole oraz organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność do pracy w terenie i częstych wyjazdów służbowych

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »