lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik produkcji- mieszanki betonów

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • Obsługa linii produkcyjnej i pakowaczki
  • Praca fizyczna przy produkcji mieszanki betonów
  • Transport i ważenie surowców zgodnie z wytycznymi
  • Obsługa wózka widłowego
  • Układanie worków o wadze do 25kg na paletach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • Wynagrodzenie w wysokości około 3420 zł brutto
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych- warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Sumienność, pracowitość
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy fizycznej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »