lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Pracownik magazynu/ Komisjoner

Miejsce pracy: Niemcy, Bonn

Główne zadania:

  • zbieranie zamówień, pakowanie
  • praca w magazynie z artykułami sportowymi

Oczekujemy:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • pracę na jedną zmianę w godz. 8-17
  • polska umowa zlecenie, stawka 11€ brutto/godzina + premia frekwencyjna = 12€ brutto/godz.
  • zakwaterowanie i transport do pracy
  • pracę w miłej atmosferze

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48513028724.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »