lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Hamminkeln, Niemcy

Opis stanowiska:

    • Zbieranie zamówień, pakowanie oraz skanowanie
    • Praca w magazynie z tekstyliami (ręczniki, pościele itp.)
    • Praca I zmianowa od 6:00 do 15:00/17:00

Wymagania stanowiska:

    • Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz (15.08.2022)
    • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

    • Umowę niemiecką, stawkę 12€ brutto/godz.
    • Pomoc z zakwaterowaniem
    • Samochód służbowy, dodatek do paliwa
    • Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: praca@derksen-polska.pl bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Klauzula RODO

    Translate »