lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Gliwice

mężczyzna na wóżku widłowym

Opis stanowiska:

    • Przyjęcie oraz wydanie towaru
    • Załadunek oraz rozładunek
    • Kompletacja zamówień
    • Zlecone prace magazynowe
    • Praca III zmianowa od poniedziałku do piątku (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00)

Wymagania stanowiska:

    • Uprawnienia operatora wózków widłowych UDT kat. II WJO lub I WJO– warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy z systemem WM oraz skanerem
    • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (3800-4000zł brutto + premia 500zł brutto)
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (poszukujemy osób na stałe)
    • Możliwość odbycia płatnego dnia próbnego

Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie PZU
    • Wyjazdy integracyjne
    • Wczasy pod gruszą
    • Bony świąteczne
    • Pożyczki zakładowe

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: praca@derksen-polska.pl bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Klauzula RODO

    Translate »