lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Operator urządzeń do napawania

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • Montaż i demontaż blach/rur ze stanowiska do napawania
  • Wymiana części eksploatacyjnych wg harmonogramu
  • Konserwacja maszyn wg harmonogramu
  • Przygotowywanie materiałów do produkcji
  • Obsługa półautomatycznego urządzenia do napawania (sterowanie z portalu elektronicznego: wybranie odpowiedniego programu, dokonywanie korekt)
  • Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy produkcyjnej lub w pracy jako operator maszyn
    będzie dużym atutem
  • Uprawnień na suwnice sterowane z poziomu „0” kat. II S +uprawnienia hakowego będą dużym atutem
  • Gotowości do pracy w systemie czterobrygadowym (od 06:00-18:00/ od 18:00-06:00)
  • Dodatkowy atut: Znajomość obsługi jakichkolwiek urządzeń typu CNC

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, po okresie próbnym przejęcie przez firmę
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne podstawa 3700zł + 10% premia uznaniowa+ premia wydajnościowa, po okresie próbnym podstawa 3900zł + 10% premia uznaniowa + premia wydajnościowa
  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna, darmową kawa, herbata + napoje)
  • Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie prywatne)
  • Zniżkę na karnety (zajęcia sportowo-rekreacyjne)
  • Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Zapraszamy do przesyłania aplikacji. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »