lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Operator maszyn (sitodruk szkła)

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

    • Ustawianie/przezbrajanie maszyny do sitodruku zależnie od projektu
    • Kontrolowania jakości wyrobu finalnego za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych
    • Utrzymywanie ciągłości produkcji oraz jej nadzór
    • Dokonywanie odpowiednich korekt w zależności od sytuacji
    • Dbałość o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi

Wymagania stanowiska:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikromierz)
    • Dbałość o jakość pracy oraz sumienność
    • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
    • Wysokie umiejętności manualne

Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (4000-4500zł brutto + premia 500zł brutto)
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (poszukujemy osób na stałe)
    • Możliwość odbycia płatnego dnia próbnego

Dodatkowe benefity:

    • Karta Multisport
    • Prywatna opieka medyczna
    • Grupowe ubezpieczenie PZU
    • Wyjazdy integracyjne
    • Wczasy pod gruszą
    • Bony świąteczne
    • Pożyczki zakładowe

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: praca@derksen-polska.pl bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Klauzula RODO

    Translate »