lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn- czw 8:00- 16:00, pt 8:00- 14:00

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania:

  • składanie i montaż elementów konstrukcji stalowych na podstawie dokumentacji technicznej
  • przygotowanie elementów pod spawanie

Oczekujemy:

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • aktualne uprawnienia spawalnicze będą dużym atutem
  • mile widziane uprawnienia na suwnicę z poziomu zero
  • umiejętność cięcia tlenem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie brutto w wysokości 7000-8000 zł
  • wynagrodzenie 5000-6000 zł brutto/ miesiąc
  • pracę w systemie 3 zmianowym z możliwością nadgodzin
  • transport pracowniczy z wybranych lokalizacji

Zapraszamy do przesyłania aplikacji. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48575100025.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »