lub zadzwoń +48 517 491 707

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Malarz do przyuczenia

Miejsce pracy: Holandia/ Niemcy

Główne zadania:

  • malowanie przy użyciu wałka/pędzla różnego rodzaju obiektów (m.in. mieszkań)
  • dojazd na miejsce wskazanego zlecenia, prace na pograniczu Holandii i Niemiec

Oczekujemy:

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • prawa jazdy kat. B
  • doświadczenia w pracy jako malarz będzie dużym atutem
  • dokładności, odpowiedzialności
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 11.50 € brutto
  • odpłatne zakwaterowanie na terenie Niemiec (Elten)
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »