lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn - pt 8:00 - 16:00

Kontroler jakości

Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:

  • Kontrola produktu na etapie wdrożenia oraz w trakcie produkcji
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów oraz opracowywaniu dokumentacji technicznej i instrukcji
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji jakościowej, obsługa reklamacji
  • Zgłaszanie nieprawidłowości, uszkodzeń w produktach
  • Współpraca z działem jakości w spółce-matce w Holandii
  • Dążenie do poprawy jakości produktów i minimalizacja strat
  • Przestrzeganie wymagań wewnętrznego systemu jakości
  • Tworzenie raportów z przeprowadzonych kontroli, pomiarów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Wczasy pod gruszą z ZFŚS
  • Premia świąteczna, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowej firmie, zajmującej się produkcją m.in. ekspozytorów reklamowych z kartonu

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość pakietu Office, znajomość systemu Isah mile widziana
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w rozpatrywaniu reklamacji
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność
  • Komunikatywność, samodzielność, otwartość, zaangażowanie

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Masz pytania do oferty? Zadzwoń +48517491707.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

*pola obowiązkowe

Klauzula RODO

Translate »