lub zadzwoń +48 575 100 025

pracujemy od pn.-czw. 8:00-16:00, pt. 8:00-14:00

Konstruktor-elektronik

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska:

    • Projektowanie układów elektronicznych z zakresu systemów oświetlenia awaryjnego (moduły awaryjne)
    • Uruchamianie i testy urządzeń prototypowych
    • Dobór i zatwierdzenie części elektronicznych do prototypów i bieżących produktów
    • Tworzenie dokumentacji technicznej
    • Udział w badaniach i certyfikacji wyrobów
    • Optymalizacja istniejących rozwiązań

Wymagania stanowiska:

    • Min.2 lata doświadczenia w branży elektronicznej na podobnym stanowisku
    • Wykształcenie wyższe
    • Znajomość mikrokontrolerów STM32 i STM8
    • Znajomość oprogramowania wspomagającego pracę (np. Altium Designer)
    • Dobra znajomość języka angielskiego, wymagana do czytania dokumentacji technicznej oraz norm
    • Umiejętność pracy w zespole oraz efektywnej komunikacji

Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę lub zatrudnienie w ramach B2B
    • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, w wysokości około 10 000 zł brutto
    • Praca stacjonarna, w pełnym wymiarze czasu pracy
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
    • Udział w interesujących projektach we współpracy z szerokim gronem specjalistów
    • Możliwość rozwoju

Zapraszamy do przesyłania aplikacji na adres mailowy: praca@derksen-polska.pl bądź przez formularz aplikacyjny.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji bieżącego postępowania rekrutacyjnego.*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych.

    *pola obowiązkowe

    Klauzula RODO

    Translate »